Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,6 Výborné 11 recenzí

Irsko - smaragdový ostrov - letecky

DUBLIN • CLIFFS OF MOHER • ARANSKÉ OSTROVY • BUNRATTY • ADARE • IVERAGH • KILLARNEY • CORK • COBH • MIDLETON • ROCK OF CASHEL • KILKENNY • NATIONAL STUD • GLENDALOUGH

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
02.08.2019 - 09.08.2019 29 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy (předpokládaný odlet v 16 hodin) do Dublinu (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer na ubytování u Dublinu.

2. den

Po snídani prohlídka centra hlavního a zároveň největšího města Irska, evropské metropole popu a rocku - katedrála sv. Patrika, Univerzita Nejsvětější Trojice, Trinity College. Poté odjezd do vnitrozemí, návštěva raně křesťanského centra, klášterního areálu Clonmacnoise. První klášter stál v těchto místech již v r. 545, největšího rozkvětu však dosáhl v 7. - 12. stol., kdy sem přicházeli mniši z celé Evropy. Pokračování cesty do Galway, města, které splní ideální představy o Irsku snad každého návštěvníka. Podvečerní procházka malebným městem na březích řeky Corrib, kterou brázdí tradiční dřevěné plachetnice. Večer odjezd na ubytování

3. den:

Dopoledne přejezd k 8 km dlouhým útesům Cliffs of Moher a dále přes neobvyklou drsnou divočinu Burren s jedinečným botanickým prostředím k jednomu z největších dolmenů zachovaných na území Irska. Odpoledne při příznivém počasí fakultativně výlet lodí na Aranské ostrovy se strohou krajinou a ohromujícím pohledem na pobřeží Irska. Večer odjezd na ubytování v západním Irsku.

4. den:

Po snídani odjezd k jednomu z nejdochovalejších středověkých hradů v Irsku Bunratty a přilehlé vesnici z 19. stol. s lidovou architekturou. Po prohlídce zastávka v nejpěknější vesnici Irska Adare, s typickými domky zdobenými doškovými střechami. Odjezd na ubytování.

5. den:

Den strávíte v hrabství Kerry okružní jízdou kolem poloostrova Iveragh, jednou z nejkrásnějších oblastí celé západní Evropy. Tato 179 km dlouhá pobřežní komunikace je z jedné strany lemována písečnými plážemi, z druhé pak nádhernou přírodou a malebnými rybářskými vesničkami. Návštěva Muckross House (viktoriánského sídla) a Muckross Gardens, které tvoří součást národního parku Killarney. Ubytování u Corku.

6. den:

Po snídani projedete přes druhé největší město Irska Cork, čilé přístavní město s přátelskou atmosférou, půvabnou okolní krajinou a tisíciletou historií, do slavného přístavu Cobh, jednoho z největších přírodních přístavů na světě, který byl vždy zastávkou luxusních zaoceánských lodí a také poslední zastávkou Titanicu. Po krátké prohlídce přístavu následuje zastávka v Midletonu, s nejznámější palírnou whiskey Jameson. Exkurze do výrobny whiskey s možností ochutnávky. Pokračování cesty k vápencovému pahorku se zříceninou hradu Rock of Cashel, který byl po celá staletí symbolem královské a církevní moci a dodnes je nejfotografovanějším objektem v Irsku. Podvečerní zastávka v Kilkenny, nazývaném mramorovým městem. Největší zajímavostí je hrad z 12. stol., Černý klášter, který patřil dominikánům, a katedrála sv. Canice, která je považována za nejkrásnější gotickou stavbu Irska. Ubytování u Kilkenny.

7. den:

Dopoledne odjezd směrem ke Kildare, ležícího v srdci dostihového kraje. Návštěva státního hřebčince National Stud, rozkládajícího se na ploše 400 ha, součástí je i japonská zahrada z doby Edvardovců. Pokračování cesty do malebného údolí Glendalough, nazývanému "Irské Delfy. Zde keltský světec Kevin založil kolem roku 600 sídliště a klášter u jezer Upper a Lower Lakes. Ubytování u Dublinu.

8. den:

Po snídani odjezd do centra Dublinu a rozloučení s Irskem návštěvou muzea Guinessova pivovaru. Transfer na letiště, odbavení a odlet z Dublinu do Prahy, předpokládaný přílet 21:25 (za příplatek transfer do Brna).
Průvodkyně zájezdu: Marie Slámová

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Praha – Dublin - Praha
• letištní taxy
• autobusovou přepravu po Irsku
• 7x ubytování ve 3* hotelích
• 7x snídaně
• průvodcovské služby

Příplatky

jednolůžkový pokoj 4 900 Kč
7x večeře 2 800 Kč
výlet lodí na Aranské ostrovy 600 Kč
transfer Brno-Praha-Brno 800 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 90 €.

Doprava

Doprava do Irska a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný letový řád:

Praha - Dublin 16:00 - 17:30, Dublin - Praha 17:55 - 21:25


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem a zavazadlem k odbavení. Každý účastník může mít s sebou jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 31.7.2017
Dobrý večer,
rádi bychom touto cestou poděkovali za precizně odvedenou práci paní průvodkyně Slámové. Její přístup vysoce překonal standardy běžné průvodkyně. Obdivujeme její bezednou trpělivost a energii, se kterou se nám věnovala po celou dobu zájezdu.
Pavel Pikna, Magda Piknová Sedláčková

Mail doručen: 20.8.2015
Dobrý den, ve dnech 2. - 9. 8. letošního roku jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Irska, organizovaného Vaší cestovní kanceláří. Kromě toho, že jsem byla velmi spokojená s organizací zájezdu i průvodcovskými schopnostmi průvodkyně paní Marie Slámové, za což Vám všem patří velký dík, chci ještě moc poděkovat za zorganizování vrácení bundy, kterou jsem zapomněla v hotelu v Dublinu a kterou jsem si právě dnes vyzvedla na poště. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Ing. Marie Műllerová

Mail doručen 16.8.2015
Vážení, chci vám poděkovat za uspořádání leteckého zájezdu Irsko-smaragdový ostrov jménem svým i svého vnuka. Myslím, že hlavní zásluhu na perfektním průběhu zájezdu měla průvodkyně paní Marie Slámová, která byla velmi milá, neúnavná, přátelská a informovaná. Díky ní jsme se po našich cestách dozvěděli mnoho o historii i současnosti Irska. Vystřídali jsme několik hotelů, kde jsme byli ubytovaní a bylo to vždy ubytování na vysoké úrovni, s výborným stravováním a velmi ochotným a milým personálem. Navíc se sešla výborná parta lidí, takže vždy vládla přátelská atmosféra. Nesmím opominout irského řidiče Billa, který nás dopravoval busem po Irsku bezpečně a rychle a ještě nám stihl sdělovat různé zajímavosti. I když jsme neměli vždy pěkné počasí, nikomu to nevadilo a nezkazilo nám to náladu. Já osobně bych uvítala, kdyby byl zájezd o den nebo dva delší, protože bychom měli víc času vychutnávat si přírodní i jiné krásy této zajímavé země. Ale je mi jasné, že by pak byl zájezd mnohem dražší. Ještě jednou děkuji za krásný týden, na který budeme dlouho vzpomínat. S pozdravem Perlíková

Mail doručen 20.8.2014
Vážení, minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu z Irska pořádaného Vaší kanceláří. Chtěli bychom tímto vyjádřit poděkování skvělé a obětavé průvodkyni paní Marii Slámové. Její přístup byl super, profesionální i lidský, prostě paráda. Děkujeme a předejte ji prosím naše poděkování, s pozdravem Richard a Eliška Němečkovi

Mail doručen 19.9.2013
Vážení kolegové, v srpnu t.r. jsem se soukromě zúčastnila Vámi pořádaného zájezdu do Irska, který jsem zakoupila v Travel 2002. Teprve nyní se dostávám k tomu, abych Vám poděkovala za skvěle zorganizovaný cestovatelský zážitek.
Program, ubytování a stravování byly zajištěny s velkou pečlivostí. Chci také pochválit výběr průvodkyně. Paní Marie Slámová je zkušená, ale navíc velmi obětavá a příjemná dáma. Budu se těšit na další cesty s Vámi. S pozdravem Ludmila Tvrdoňová

Mail doručen: 20.8.2013
Téměř už tradičně jsme se zúčastnily zájezdu vaší CK - tentokrát do Irska. Všechno bylo opět perfektně připraveno a průvodkyně p.Slámová byla vynikající. Děkujeme B.Jurochová, E.Záškolná

Mail doručen: 22.8.2008
Pěkně zdravím. Vaše průvodkyně po Irsku paní Slámová byla výborná. Hana Opletalová

Mail doručen: 21.8.2007
Dobrý den, začatkem srpna jsem se zůčastnila vašeho poznávacího zájezdu do Irska.V Irsku jsem byla opakovaně,je to velice krásná země.Velkou zásluhu na tom,že jsem já i moje kolegyně byly spokojené má průvodkyně zájezdu paní Slámová. Je velice hodná,milá,taktní, ohleduplná,starostlivá,tolerantní,vždy připravená prosbě vyhověta pomoci.Myslím,že mohu srovnávat,vzhledem k povolání mého partnera,cestujeme velice často.S takovou profesionálkou jsem se snad ještě nesetkala.Olga Karlasová


Mail doručen 5.8.2018:
Chtěla bych poděkovat za perfektně připravený zájezd do Irska 22.7 - 29.7 2018, kterého jsem se také zúčastnila. I o tento zážitek se postarala perfektní průvodkyně p. Maruška Slámová. I když nás bylo 35, stačila se o všechny a všechno úžasně postarat. Díky ní jsem byla opět velmi spokojená. Davidová Blanka

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,2 Strava 9,7 Delegát 9,8 Doprava 9,7

Helena Bednářová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 14.09.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Skvělý zájezd, skvělá průvodkyně

Blanka Davidová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 13.09.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Nejvíce bych chtěla pochválit úžasnou paní průvodkyni Marii Slámovou. Ta svým pozitivním přístupem vnášela mezi účastníky zájezdu stále dobrou náladu. Její výklad neměl chybu.Byla radost s ní cestovat.
Také jsme měli štěstí na řidiče autobusu. Klidný, ochotný a velice zodpovědný , co týče jízdy.
Nemám si na co ztěžovat. Děkuji za krásné zážitky.
Davidová Blanka.

Stanislava Schwarzová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 13.09.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Zájezd do Iska byl skvělý. Hodně jsme se dozvěděli a poznali z Irska. Tomu napomohla hlavně také paní průvodkyně Slámová, která má spoustu energie, spoustu znalostí a skvěle rozumí tomu co dělá. Rádi bychom jeli znovu kamkoli by jela paní Slámová.

Ludmila Moravcová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (22.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 13.09.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Moc hezky zajezd - program a organizace. Pruvodkyne nam dala hodne informaci a bezchybne vse zaridila. Navic nyla mila a pratelska.

Ladislav Skokan - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)
Hodnoceno: 16.08.2017

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 9

Zdenka Srncová - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)
Hodnoceno: 14.08.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 9 Doprava 10

Zdeňka Sedláčková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)
Hodnoceno: 14.08.2017

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Irsko je kouzelná země a budeme s manželem dlouho vzpomínat. Paní Slámová se nám věnovala s neuvěřitelným nasazením, takže spokojeni. Díky.

Magda Sedláčková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (23.07.2017 - 30.07.2017)
Hodnoceno: 13.08.2017

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Na paní průvodkyni jsme vám zaslali hodnocení ještě v den návratu...

Iveta Ševčíková - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (24.07.2016 - 31.07.2016)
Hodnoceno: 21.11.2016

Hotel 8 Strava 10 Delegát 10 Doprava 8

bylo by lepší vyplnit cca 14 dní po ukončení zájezdu. Odkaz jste poslali cca v řijnu. Kamarádka Jarmila Vízková Vám své dojmy psala samostatně mejlem po návratu. Odpoved však údajně žádnou nedostala :-(

Tomáš Huška - Irsko - smaragdový ostrov - letecky (24.07.2016 - 31.07.2016)
Hodnoceno: 23.09.2016

Hotel 9 Strava 9 Delegát 9 Doprava 10
Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video